Ce frumuseteeeeeee! Stiam de acest lac si stiam ca e superb si deosebit dar nu intratit. Se afla in Trento ,comuna di Tenno si e renumit prin culoarea sa,turcoaz. Am petrecut o zi foarte draguta,am organizat un mic picnic si am admirat aceasta minunatie. Cred ca e un loc perfect pentru un picnic in familie,puteti face plaja,pescui,inota sau sa va dati cu barca,ce poate fi mai frumos ?Pana ajungeti la lac veti vedea privelisti ce-ti taie respiratia, iar lacul de Garda e la cativa chilometri.Va las multe poze frumoase si multa multa culoareeeeeeeeee! Va pup cu drag si fug spre aeroport,oficial sunt in vacanta :)) Am luat pc-ul cu mine si sper sa reusesc sa postez aici,dar nu uitati sa ma urmariti pe Instagram sau pagina de Facebook ! Pupiciii ♥
Comments




















