Be You !


Β  In aceasta tinuta m-am simtit ca o scolarita πŸ˜€ Uneori stau si ma gandesc de ce nu ma imbracam asa cand eram la liceu? πŸ™‚ Pe atunci umblam doar in tocuri,cred ca garderoba mea dispunea doar de o perecehe de adidasi si acei ii purtam din obligatie la eduactia fizica :))) Daaaa, cat m-am schimbat !!!! Acum ador adidasii,cred ca am invatat sa-i iubesc aici la colegiu :)) Nu mi-a fost usor la inceput sa ma adaptez aici,imi lipseau multe lucruri si obiceiuri care eram obisnuita sa le fac doar acasa la noi..aici era o lume noua pentru mine si daaaa,imi lipseau tocurile :))) Abia asteptam weekend-ul sa ies afara sa port ceea ce imi place,sa arunc adidasii cat mai departe macar pe doua zile πŸ˜€ Au trecut deja 6 ani de atunci,acum vad lumea cu alti ochi ca sa zic asa si recunsoc ca nu e placut sa vezi o scolarita de 17 ani purtand tocuri 10-15 cm la scoala…dar eu am putut si asa ceva :)) Stiu ca multe fete ma vor intelege,pentru ca multe din voi au apucat asa timpuri ca mine πŸ˜€ Sper sa nu supar pe nimeni,insa fetelor lasati tocurile cand sunteti la scoala/univer,intr-adevar reprezinta un prost gust ! Nu poti sa te duci cu o pereche de pantofi atat la o petrecere cat si la ora de istorie,nu e adecvat,nu e Normal!
Acum va las,o seara frumoasa sa aveti si un weekend cat mai veselΒ β™₯

Comments
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Posted in Fashion | 1 Comment

One Response to Be You !

  1. Dinda Rossi says:

    beautifull. Foarte perfect. Arăți ca un copil mic care este foarte joviali! <3
    http://www.raparapa.com/gambar-batik/

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published. Required fields are marked *